• مرکز ولگا

    پوست و زیبایی،
    لیزر و تغذیه

زیبایی از شما آغاز می‌شود

مرکز تخصصی پوست، مو و زیبایی ولگا با تکیه بر تخصص و صداقت و ارائه شیوه های منحصر به فرد، حس خوب و افزایش رضایت مندی در زندگی فردی و اجتماعی را به شما هدیه می دهد.

در این مجموعه کلیه خدمات پوست، مو، زیبایی و تناسب اندام و جوانسازی با بالاترین کیفیت جهت مراجعین محترم ارائه می گردد.

برخی از خدمات مرکز ولگا

لیزر موهای زائد

لیزر رفع موهای زائد دستگاهی است که فرایند از بین بردن مو‌های ناخواسته یا موهای زائد را با استفاده از قرار گرفتن در معرض پالس لیزر نور انجام می‌دهد و منجر به از بین بردن فولیکول مو و عدم رشد مجدد مو می‌شود
در مرکز ولگا ،کاهش موهای زائد با بهترین دستگاه لیزر دردنیا (دستگاه “جنتل مکس پرو” ساخت کمپانی “کندلا” آمریکا) که دارای تاییدیه از سوی سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) و همین طور اتحادیه اروپا و همچنین مناسب ترین لیزر برای تیپ پوستی نژاد ایرانی (Alexandrite پوستهای روشن و NDYAG پوستهای سبزه و تیره ) در محیطی آرام و با حضور کادری مجرب و تیمی از حرفه ای ترین پزشکان پوست و لیزر، با روشی بی خطر، موثر و بدون درد صورت می پذیرد.
یکی از مزیت های مهم این دستگاه مجهز بودن آن به قویترین و اختصاصی ترین کولینگ یا سیستم خنک کننده جهت کاهش حس درد و التهاب و سوزش می باشد.
یکی از خصوصیات منحصر بفرد دستگاه جنتل مکس پرو کندلا، قابل تنظیم بودن عرض پالس (Pulse Duration) و میزان انرژی (Fluence) برای از بین بردن هر نوع مو با هر ضخامت و همچنین با هر رنگ پوستی است که قابلیت را در درمان حتی پوستهای تیره تر نیز افزایش داده است.
نکته حائز اهمیت دیگر در این دستگاه ، استفاده ار دیستنس گیج (تنها قسمتی از لیزر که با بدن شما در ارتباط است )شخصی است که جدا از مسئله حفظ بهداشت ، از انتشار بیماری های پوستی جلوگیری میکند.

تزریق بوتاکس و ژل (فیلر)

بوتاکس (Botox)، نوعی پروتئین حاصل از یک باکتری است که می تواند از انقباض عضلات و ایجاد چروک ها جلوگیری کند.
ماده تزریق شده، در اندک زمانی جذب عضله می‌شود و در انتهای اعصابی که فرمان انقباض را به عضلات می‌رسانند قرار میگیرند در نتیجه نوعی فلج عضلانی موقت ایجاد می‌شود که 4 تا 6 ماه تداوم دارد. عدم ‌انقباض عضلات زیر پوستی آرام آرام باعث محو شدن چین و چروک‌های پوست می‌شود.
نواحی قابل تزریق بوتاکس :بالا بردن ابرو ،نوک بینی، خط اخم، پیشانی، چین های دور لب، چین های چانه و گردن ، تغریق کف دست و پا، تعریق زیر بغل، درمان پرش پلک، درمان اسپاسم عضلات گردن، درمان تیک گردن و انقباض آن، درمان لوچی شدید چشم ها

نواحی قابل تزریق ژل : برجسته کردن لب ها / توپر کردن صورت / زاویه سازی صورت(مادلینگ) / برجسته کردن گونه ها و چانه /چین و چروک های سطحی / چین های پیشانی و خط خنده و خط اخم / گودی زیر چشم

CO2 فرکشنال، لیزر جوانسازی

جوانسازی پوست با لیزر Co2 فرکشنال روشی برای کاهش لک و سایر نقوص بر روی سطح پوست است. لیزر جوانسازی CO2 فرکشنال به تازگی به عنوان بهترین روش ضد پیری در دهه ی اخیر انتخاب شده است.
افراد مناسب برای جوانسازی پوست با لیزر فرکشنال CO2 فردی با دغدغه های پوستی از جمله اسکار آکنه، خطوط ریز، چین و چروک، لکه های پیری، پوست ناهموار و یا پوست کدر و لیزر جای زخم میباشد.
 درمان لیزر CO2  فرکشنال بهترین روش برای افرادی است که میخواهند بیشترین نتایج را با یک درمان به جای مجموعه ای از روشهای درمانی پوست از طریق لایه برداری شیمیایی یا دیگر روشهای زیباسازی پوست داشته باشند.
کاربرد : لایه برداری و جوان‌سازي پوسـت ، از بين بردن چيـن و چـروك‌هاي دور چشم ، ترميم آسـيب‌هاي ناشي از آفتاب سوختگی ،  رفع اسـكارهاي آكنه، جـراحي و سوختگي ،  بهبود منافذ پوستي، رفع افتادگي پوست (كلاژن‌سازي) ،  روشن‌کردن پوست،  رفع ترك‌هاي بارداري،  برداشتن خال و ضایعات پوستی

پاکسازی و لایه برداری پوست

این عمل یک لایه سطحی از سلولهای مرده پوست که حاوی جوش، جای جوش و لکه های قهوه ای روی پوست بوده، برداشته می شود. در نتیجه این عمل، مشکلات پوستی مانند کدر بودن، زبر بودن، منافذ باز و چروک های ریز از بین رفته و پوست حالتی شاداب و باطراوت پیدا می کند.

هایفوتراپی

نتایج و اثرات هایفوتراپی:
۱- لیفت (بالا کشیدن ابروها)
۲- رفع افتادگی پلک بالا
۳- رفع چروک‌های کناره‌های خارجی چشم‌ها (چین‌های پنجه کلاغی)
۴- لیفت گونه‌ها
۵- کم شدن عمق خطوط خنده و گریه (رفع افتادگی گوشه‌های لب‌ها)
۶- رفع افتادگی‌های زیر چانه (رفع افتادگی پایین صورت )
۷- رفع غبغب
۸- رفع چین و چروک‌های صورت و بالا گردن
۹- سفت و محکم شدن پوست صورت

تغذیه و رژیم درمانی

در مرکز ولگا رژیم های غذایی و رژیم های درمانی از همه گروههای غذائی (با رعایت هرم غـذائی ) و مطـابق با سـفره ایـرانی و بر اساس علائق و فرهنگ تغذیه ای شخص و همچنین تصحیح عادات غلط غذائی و بدون عوارض ناخواسته ای نظـیر ریزش مو، عصبی شدن ، مشکلات گوارشـی، یبوست و خستگی مفرط طراحی و تجـویز می شـود رژیم دهی بر اساس آنالیز شاخص های بدن با جدید ترین دستگاه ها و متد های موجود انجام خواهد شد.در پایان دوره و رسیدن به وزن ایده آل، برنامـه های تثبـیت ونگهـدارنده با ارائه آمـوزش های تغـذیه ای تکمیل می شود .

ارائه خدمات حرفه‌ای با برندهای معتبر در مرکز ولگا

باخبر شدن از تخفیف‌های ویژه مرکز ولگا

این فرم تماس غیرفعال است زیرا شما از قبول سرویس Google reCaptcha که لازم است برای اعتبارسنجی پیام‌های ارسالی توسط فرم خودداری کنید امتناع کردید.
تمام حقوق این سایت متعلق به مرکز ولگا می‌باشد.